lipca 20, 2014

#1 Początek...?

Odkąd pamiętam nigdy nie lubiłam opisywać siebie. Zwyczajnie nie wiem o czym wtedy mam pisać/mówić. No, ale postaram się jakoś wam przybliżyć moją postać.
 Patrycja, w internetach jestem "rozpoznawalna"  jako Toster (i pobocznie, ksywka od Tostera - Tostozor/Tosterekrek) albo Ayumi (plz, nie mówcie nic, stara ksywa jak świat a i tak niektórzy nią się dalej posługują, chociaż nic do tego nie mam), mam 16 lat, mieszkam w niezbyt tolerancyjnym mieście, mianowicie w  Białymstoku. 
Lubię punk, metal, rock ( i nie tylko - to tylko takie "danie główne". Jest tego o wiele więcej) i wszystko co się z tym wiąże, zwłaszcza z punkiem, jest mi bardzo bliski. Ogólnie, o muzyce mogę gadać godzinami to jest temat rzeka :)
Jestem mangozjebem, nie uważałam się nigdy za Otaku. Japonią i kulturą nie interesuję się zbytnio, na pewno nie na tyle, żeby piszczeć na widok jakiegokolwiek zdjęcia przedstawiającego Dżapanię.
Oglądam anime, ale nie za dużo, od ponad 2-3 lat obejrzałam tylko ponad 50 serii.
 Uwielbiam czytać książki, kryminały, fantastyczne, jakieś życiówki, horrory, przygodowe, naukowe. Romans zniosę, o ile jest naprawdę dobry.

No i cóż, nie wiem co mogłabym o sobie jeszcze napisać, dowiecie się też sporo o mnie i moich zainteresowaniach w kolejnych notkach, więc na razie zostawię tu jeszcze tylko swoje zdjęcie:

7 komentarzy:

 1. Pierwszykomentarzniemamczasunaspację.
  <3 <3 <3 <3 <3
  Pedalsko trochę. XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na kolejne notki, bo wydajesz się być osobą, która ma coś do powiedzenia, pozdrawiam, M :>

  OdpowiedzUsuń
 3. Czcionka mała z początku.
  Witam serdecznie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem właśnie, nie sądziłam że będzie AŻ tak mała ;)
   Witam :)

   Usuń
 4. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powodzenia w pisaniu! ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze i obserwacje, dają mi świetną motywacje :)

Copyright © 2016 Dramat współczesny. , Blogger